Atsauksmes

VSAC “Rīga” filiāles “Teika” sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas sektora vadītāja Ingrīda Gailīte (2018.g.):
“Labdarības fonds „Bērnu rīts” 16.03.2018. rīkoja pasākumu  M.Čehova Rīgas Krievu teātrī, kurā bija aicināti  piedalīties arī VSAC „Rīga” filiāles „Teikas” bērni.
Pasākums bija ļoti labi organizēts, tikām silti uzņemti un  bērni tika iedrošināti līdzdarboties. Viss pasākums sniedza mūsu bērniem lielu prieku – gan teātra izrāde, gan pēcpusdienas uzkodas Makdonaldā, kur bija iespēja ne tikai izbaudīt restorāna  labumus, bet bērniem tika dota iespēja izvēlēties sev dāvaniņu. Šis pasākums radīja milzum daudz jaunu iespaidu, pozitīvas emocijas un ilgi bija bērnu sarunu temats. Paldies par labi organizēto pasākumu un ceram uz turpmāko sadarbību.”

Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes „Sprīdītis” sociālais darbinieks Cilda Rozenvalde (2018.g.):
“Jau daudzu gadu garumā sadarbojamies ar labdarības fondu „Bērnu rīts”, ko vada valdes locekle – Jaroslava Tomaševiča.
Tikšanos ar Jaroslavu un viņas ģimeni, gaida ikviens mūsu bērnu nama bērns. Mēs kopā svinam svētkus, kopā ceļojam, kopā apmeklējam kultūras pasākumus, kopā mielojamies, kopā izklaidējamies un izglītojamies, esam kopā priekos un bēdās. Ar savu palīdzību un nerimstošo enerģiju, Jaroslava ir priecējusi mūs gan ziemas, gan vasaras saulgriežos.
Š. g. 15. martā mums tika dota iespēja apmeklēt M. Čehova Rīgas Krievu teātra palaidnīgu izrādi bērniem „Kaka – Bjaka un pavasaris”, kurā varējām līdzdarboties ar aktieriem. Pēc tam baudījām pusdienas Makdonaldā, kur izbaudījām dažādus labumus.
Šādi pasākumi rosina bērnos pozitīvas pārdomas, dod jauna veida pieredzi, veicina pozitīvas saskarsmes spēju veidošanos, integrē bērnus sabiedrībā. Diemžēl bez Jūsu finansiālā atbalsta, šāda veida izklaides nebūtu iespējamas.
Esam ļoti pateicīgi, ka mums ir tādi draugi!”

Ģimenes atbalsta centra “Saulstari” bērnu atziņas par “Bērnu rīts” pasākumiem (2017.g.):
Aleksandra, 7.g.: “Man patika MC Donalds apmeklējums. Biju ļoti priecīga par dāvaniņu, kuru saņēmām tur. Patika spēlēt un apgūt volejbolu. Bet ziemassvētku pasākumā patika satikt Ziemassvētku vecīti, spēlēt spēles un iet rotaļās”.
Vladimirs, 5.g.: “Patika pusdienas MC Donalds. Garšoja coca – cola un iepriecināja dāvaniņas. Ziemassvētku pasākums patika, biju priecīgs, ka Ziemassvētku vecītis uzdāvināja lego”.
Jevgēņijs, 14.g.: “Paldies Ziemassvētku vecītim par lielo dāvanu – velosipēdu!”.
Andrejs, 17.g.: “Paldies Ziemassvētku vecītim par mobilo telefonu, lai gan neticēju, ka mana vēlēšanās tiks piepildīta. Vēlreiz PALDIES par pasākumu Dzērbenē!”.
Ligita, 12.g.: “Man patika, ka pēc teātra mums bija iespēja pusdienot MC Donalds tas likās moderni! Man patika Dzērbenē – varēja iepazīties ar daudz citiem bērniem, spēlēt rotaļas un katrs saņēmām lielas dāvanas!”.
Dainis, 11.g.: “Man visvairāk patika pasākums, kurā mēs satikām volejbolistus. Viņi mums mācīja, kā pareizi spēlēt volejbolu. Patika arī bērnu laukumiņš – tur varēja lēkāt, iztrakoties.”.

Valkas novada ģimenes atbalsta centra “Saulīte” direktores p.i. Agritu Poga (2018.g.):
“Mums ir liels prieks par to, ka labdarības fonds “Bērnu rīts” dod iespēju bērniem satikties ar populāriem cilvēkiem, pavadīt ar viņiem kopā laiku, kā arī dāvā iespējas bērniem apmeklēt dažādas vietas. Tas viss kopā ņemot padara mūsu bērnu ikdienu krāsaināku un košāku. Liels paldies par to, ko darāt Jūs!”.

Ģimenes aprūpes centra “Zīļuks” vadītāja Rudīte (2019.g.):
“Mēs, Ģimenes atbalsta centrs “Zīļuks” bērni, audzinātājas un atbalstošais personāls, esam ļoti priecīgi, ka ir izveidojies kontakts ar Bērnu invalīdu un bāreņu labdarības fondu “Bērnu rīts”. Šogad mums bija tā iespēja saņemt finansiālu palīdzību mūsu namiņam bērnu rotaļu un brīvā laika telpas remontam. Mums ir liels prieks, ka ir cilvēki, kas vēlas palīdzēt mums, lai mums būtu gaišas un skaistas telpas. Tas viss padarīs bērniem ikdienu gaišāku, skaistāku, interesantāku un, protams, radošāku. Paldies par darbu ko Jūs darāt, un liels paldies personīgi Jaroslavai! Lai neizsīkstoša enerģija un ceram uz turpmāko sadarbību!”