12 komentārs. Atstāt jaunu

 • Sirsnīgs paldies par jūsu rūpēm,par sagādātajiem sirsnīgajiem svētkiem un ziemīgu noskaņojumu.
  Es kā vecāks,gribu īpaši pateikties visiem visiem Rūķiem tieši par dāvanu iesaiņojumiem.Acīmredzami,katra dāvana tika sagatavota ar individuālu pieeju.Mums kā audžuģimenei,pirmo reizi tāds Jaungada Sapnis.
  Spēku un veselību vēlot,
  Sintija

 • Es esmu tik patīkami pārsteigta par rūpīgi izvēlētajām dāvanām.Tik sirsnīgi,tik mīļi,tik dāsni!Es no sirds novērtēju!Tā attieksme,izsaka visu! Izvēlētās dāvanas,sirsnīgais iesaiņojums,tas parāda attieksme pret to,ko darat! Milzīgs paldies!

  Veselību,beznosacījuma mīlestību,radošumu arī turpmāk ,novēlu no visas sirds!

  Solvita.

 • Liels paldies par sarūpētajām dāvanām. Mani bērni bija sajūsmā. Viņi ļoti priecājās, ka viņu vēlmes tika piepildītas. Un arī manā sirdī bija prieks redzot viņus tik laimīgus. PALDIES

 • Labdien, Jaunajā gadā! Lai veiksme, ticība labajam un mīlestība ir ar Jums- visiem Ziemassvētku rūķīšiem, kuri bērniem piepildīja sapni. Esam pateicīgi no sirds.
  Ar cieņu,
  Audžumamma Iveta ar ģimeni!

 • Sveiki, gribēju pateikties par dāvinātu dāvanu. Tiešām bija prieks ka piepildījās mans sapnis. Tas arī bija negaidīti kad no rīta atbrauca kurjers un iesniedza man dāvanu. Liels paldies.

 • Sveiki! Paldies Jums, mīļie, par to ka esat brīnišķīgi Rūķi, kas svētku laikā tik ļoti un no visas sirds iepriecināja manas trīs meitiņas!
  Viņas spēlējas ar lellēm, bet mazā dodas čučēt kopā ar milzīgu lāci:) lāčuku mīļo un kož viņam degunā:) Bērni ir noticējuši Rūķu laika brīnumiem.
  Manā sirdī Jūsu rūpes un gādība ir atstājusi baltas un dziļas pēdas. Sniegbaltas… Taču šis prieks ir nekūstošs… Jūsu sirds siltums ikdienā atgādina, ka nav nekā būtiskāka šajā pasaulē par Mīlestību un cilvēcību!
  Lai Jums visiem un katram gaiša un koša katra dieniņa! PALDIES.

 • Labdien!!!
  Mīļš paldies par sagādātajām bērniem dāvanām. Īpaši par to, ka bērni saņēma dāvanas tieši tādas kā vēlējās un protams par veselīgajiem saldumiem, kas bija pievienoti pie futbolbumbas. Un man kā mammai ļoti jāsaņemas, lai pa kluso nepalasītu Aivijas noslēpumu dienasgrāmatu. Paldies arì no Jāņa un Aivijas🥰🥰🥰

 • Mīļie Ziemassvētku rūķi, lai gan pagājis jau vairāk kā mēnesis, sirds joprojām pilna pateicības un prieka par Jūsu darbu, bet galvenokārt, par attieksmi un mīlestību, kas staroja no katras rūpīgi saiņotās dāvaniņas. Esam audžuģimene, un mums ir pieci bērniņi. Pateicoties Bērnu rīta rūķiem, šī gada Ziemassvētki bija īpaši ne tikai mūsu bērniem, bet arī mums, vecākiem, jo izpalika galvas lauzīšana par dāvanu sagādi un visas ar to saistītās rūpes. Paldies par Jūsu atbalstu, par mīļumu un lai Dievs dāvina daudz skaistu mirkļu ikvienam Bērnu rīta rūķim!

 • Анастасия
  18 februāris, 2021 10:58 am

  Хочу сказать большое спасибо за помощь.
  Без лишних слов, низкий поклон и благодарность.🙏

 • Mīļie rūķi!!!jūs atkal liekat ticēt ka sapnīši piepildās!mums visiem bērniem arī pusaudžiem vēlmes uz 100 punktiem bija piepildītas lielais paldies par jūsu sirds degsmi!!!

 • Paldies darbīgie un dāsnie rūķi!jūs mums atkal liekat ticēt,ka sapņi piepildās!pat pusaudžiem tas lika noticēt,jo sapņi uzminēti 100procentos!!!lai jums pašiem miers ģimenēs un veselība turas!!!

 • Lielu paldies saku nvo “Bērnu rīts” un personīgi Jaroslavai, par uzmundrinājumu grūtos brīžos, palīdzību un kopīgi veiktajiem projektiem! Jūs esat cilvēki ar plašu dvēseli un atvērtu sirdi. Lai kā darba procesā gadās kādi asumi un neskaidrības, jūs mākat to visu pareizi novirzīt un beigās tiek sasniegts labākais rezultāts! Paldies! Un priecāšos sadarboties arī turpmāk!
  Rojs /Pipars/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Aizpildiet šo lauku
Aizpildiet šo lauku
Ievadiet derīgu e-pasta adresi.